czwartek, 19 maja, 2022

Najtrudniejsze gry wszechczasów według graczy

Miejsce 10

Stalker- gra  zrobiona na wschodzie Europy, Nie cacka się z graczem i,nie mówi mu ciągle co ma robić. W grze  umiera się  co 5 minut. Gra jest  w mrocznym klimacie- w mroczny, szary świat Zony, opanowanej przez mutanty, uzbrojonych żołnierzy i anomalie rozrywające nieostrożnego śmiałka na tysiąc kawałków.. Grając w Stalkera, nie musieliśmy walczyć z zawodnikami ale i z masą błędów popełnionych przez producentów gry.                                                        

Miejsce 9

Na dzień dzisiejszy jest naprawdę mało trudnych strategii, takich, w które grało się po nocach i takich, w których traciło się co chwilę życia przez jakiś ruch, którego nie można było pokonać czy przeskoczyć. Do tej pory tęskniliśmy za takimi grami aż do czasu kiedy  w Rosji powstał  Men of War który miał wszystko- skalę, poziom trudności.

Miejsce 8                                                                           

Szwedzi królują jeśli chodzi o strategię.Ich seria Europa Universalis  jest jak z czasów innej epoki i ma swoich wiernych fanów- graczy. Gra wymaga dużo wolnego czasu i skupienia aby przejść wszystkie poziomy i dostarcza dużo emocji.

Miejsce 7                                                                                            

Call of Duty słynie z szybkiej walki, wymaga też niesamowitego refleksu i szybkości.. W ostatnim poziomie bez tych cech ciężko jest go przejść a nawet i gracze z takimi cechami mają nie lada problem.

Miejsce 6

IL-2 Sturmovik pokazuje, że przy samozaparciu  determinacji można dać fajną grę entuzjastom lotnictwa. Ci, którzy mają w realnym życiu do czynienia z lotnictwem nie mają w tej grze problemu, jednak  Ci, którzy nie mają takiego przywileju mają problem, żeby utrzymać samolot w powietrzu. Dodatkowo jeśli jesteśmy cały czas obstrzeliwani.

Miejsce 5

Guitar Hero 3 na poziomie trudności expert również można się naprawdę pogubić. Gra zaczyna się miło i przyjemnie- naciskamy guziki zgodnie z kolorami na ekranie, jednak gra przyspiesza. Tylko zręczne osoby z szybkim refleksem lub zawodowi gitarzyści rockowi poradzą sobie z tym zadaniem.

Miejsce 4

Ninja Gaiden Sigma, czyli remake  Ninja Gaiden z pierwszego Xboksa to pokonywanie kolejnych  przeciwników , który wymaga szybkości, precyzji i niezwykłych umiejętności.

Miejsce 3

Splinter Cell: Double Agent trudno połapać się co mamy robić po kolei, nie jest tu wszystko wyłożone na tacy jak w innych grach. Na samego początku rzucani jesteśmy na głęboką wodę. Nie możemy popełnić błędu bo wtedy zaczynamy grę od początku.

Miejsce 2

Devil May Cry, to bardzo dziwna gra, która nauczyła kląć i denerwować się graczy w nią. Główna bohaterka ma różne dziwne akcje, które mają niezwykły poziom trudności.

Miejsce 1

Demon’s Souls naszym zdaniem jedna z najtrudniejszych gier ale też ma jeden z ciekawszych trybów wieloosobowych od lat dlatego, że jeśli jesteśmy podłączeni do sieci możemy skorzystać ze wskazówek  graczy online.

Każdy z graczy znajdzie swój ulubiony poziom trudności, który będzie wciągał go w coraz to nowe poziomy i zabierał coraz więcej wolnych chwil na przejście trudnych poziomów.
Dlatego tylko zaawansowani gracze mogą przejść wymienione wyżej gry, amatorzy gier mogą trenować swoje umiejętności.

Może Cię zainteresować

Sprawdź też

Losowe

Korzyści z gier online

Jedną rzeczą, która nigdy nie wydaje się słabnąć to popularność gier online. Wielu może pomyśleć, że popyt na gry online zmarł, ale nie mogli...

Smutny koniec czasopism o grach

Za czasów komputerów ośmiobitowych nikt nie marzył jeszcze o Internecie. Ogólnodostępna sieć nie była nawet brana pod uwagę a szczytem wyobrażeń o wspólnym graniu...

Napisanie odpowiedniego kodu

Jeśli dana gra albo aplikacja mobilna, umożliwiająca chociażby komunikowanie się z innymi, odniesie komercyjny sukces – zyski z tego tytułu mogą przekroczyć najśmielsze oczekiwania...